Treni përplas makinën, plagosen bashkëshortët
Një i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i sotëm si pasojë e dy aksidenteve rrugore. Një 25-vjecar humbi jeten, pasi motori me të cilin udhetonte u perplas nga një automjet në zonen e Kombinatit, në Tiranë.

Ndërkohë që dy persona mbetën të plagosur pasi makina me të cilën ata po udhëtonin u përplas ga treni. Ngjarja u shënua në afersi të Shkozetit në Durres. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2013, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori