Treni përplas makinën në Domje, përfundon në kanal
Treni i linjës Durrës–Kashar ka përplasur ditën e sotme një makinë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:12, në fshatin Domje 2, nderkohe qe makina qe u aksidentua drejtohej nga nje shtetase me iniciale E.M. Treni e ka marre para dhe e ka spostuar mjetinkanal.

NJOFTIMI i PLOTE

Më datë 11.07.2020, rreth orës 08:12, në fshatin Domje 2, treni i linjës Durrës – Kashar me mashinist G.B., ka aksidentuar mjetin me drejtuese shtetasen E.M, duke e spostuar mjetinkanal.

Nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, vetëm deme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/

Shtuar më 11/07/2020, ora 10:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori