Trendi më i ri në Instagram, bëj sikur je rrëzuar nga shkallët (FOTO LAJM)
Tashmë dihet që Instagrami është rrjeti social më i preferuar nga fëmijët e të pasurëve të cilën kanë mundësi ta shprehin lluksin ku jetojnë nëpërmjet fotogtrafive,shkruan albeu.com.

Por bashkë me lluksin ata shpesh herë nisin edhe iniciativa treni që në fakt janë pa lidhje por për shkak të pasurisë dhe famës u bëhet me lidhje.

E kështu nisi edhe hashtagu " Falling Stars" ku njerës të pasur bënin foto sikur ishin rrëzuar nga shkallët e avionit.

Nuk ka ndonjë filozofi prapa kësaj vetëm një tekë e një personi që më pas u kthye në trendi ndërsa tani u përhap me shpejtësi dhe të gjithë po hedhin foto në momente të ndryshme sikur janë rrezuar nga shkallët./albeu.com/
Shtuar më 15/08/2018, ora 15:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori