Tregtonin lëndë narkotike në Tiranë, arrestohen dy persona
Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi akuzohen për tregtim të lëndëve narkotike. Burime nga policia e kryeqytetit bëjnë me dije se, të arrestuar janë shtetasit Zyber dhe Eltan Zenelin.

Personave të arrestuar iu sekuestrua një qese me 1828">1828 kg kanabis sativa.

Në banesën e Eltan Zenelit u sekuestruan edhe 15 doza kokainë dhe 3 celularë. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2015, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori