Tregtarët e “Dinamos” përplasen sërish me policinë
Tregtarët e tregut “Dinamo” në Tiranë janë përplasur sërish sot me Policinë e Shtetit dhe atë Bashkiake, pasi nuk janë lejuarfuten më në ambientet e tregut. Deri më tani ata nuk kanë lejuarfuten furgonët që furnizojnë tregun me fruta e perime.

Kjo i ka detyruar ata që mallin që tregtojnë ta fusin në ambientet e tregut me qese plastike apo edhe me arka dore. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 17:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori