Tre të plagosur pas aksidentit në Berat
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve në Berat, tre persona kanë marrë plagë, ndërsa bluzat e bardha kanë konfirmuar se ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Uznovë”, pranë restorant “Osumi”, ku janë aksidentuar dy automjete, konkretisht automjeti me targa TR 3454 B me drejtues shtetasin K.S., 29 vjeç, dhe automjeti me targa AA 056 BO, me drejtues shtetasin E.Ç, 20 vjeç.

Dyshohet se si pasoje e këtij aksidenti janë dëmtuar dy drejtuesit e automjeteve dhe pasagjerja, 27-vjeçarja me inicialet J.Y., , të cilët janë dërguar për të marrë ndihmë mjekësore në Spitalin e Beratit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/

Shtuar më 16/08/2016, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.