Tre të plagosur në një aksident në Shkodër-Hani i Hotit
Tre persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije janë plagosur në një aksident që ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit.

Dy automjete janë përplasur me një kamion, për shkaqe ende të panjohura. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet të zbardhen detaje të reja për aksidentin. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2016, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori