Tre persona të maskuar grabisin një shtetas në Lezhë
Lezhë tre persona me maska dhe të armatosur kanë grabitur një shtetas në hyrje të banesës së tij.

Ngjarja ka ndodhur pak para mesnatës në banesën e Petrit Shtjefni, banues në Grykë-Zezë të Lezhës, në afërsi të fabrikës së tullave në Grykë-Zezë, momenti kur tre persona të maskuar, Lezhë, sapo ai ka zbritur nga mjeti i tij fuoristradë ML me targa AA898GU, i kanë kërkuar t’u dorëzonte lekët dhe sendet me vlerë që kishte me vete.

Ndërkohë në vendgjarje kanë arritur forcat e policisë të cilat po punojnë për zbardhjen e autorëve. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2015, ora 08:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori