Tre ambasadorët në KQZ
Ambasadori i SHBA-së Aleksander Arvizu, ai i BE-së Etore Sequi dhe ai i OSBE-së Eugen Wollfarth, kanë shkuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, për të zhvilluar një takim me kryetarin e këtij instituticioni zotin Arben Ristani.

Takimi është duke u zhvilluar me dyer të mbyllur dhe nuk dihen detaje në lidhje me bisedën e tyre, po mësohet që ky takim është nxitur nga situata për shpalljen e fituesit për Bashkinë më të madhe në vend, për të diskutuar për procedurat që po ndiqen për shpalljen e fituesit për kryeqytetin. /albeu.com/Shtuar më 16/05/2011, ora 17:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori