Transformohet faqja e PS, Rama: Më shumë informacion në kohë reale
Partia Socialiste ka transformuar faqen e saj në internet. Kjo gjë është vlerësuar edhe nga kreu i PS-së Edia Rama i cili shprehet se synimi i kësaj faqeje të transformuar është më shumë ndërveprim mes përfaqësueve të PS-së dhe mbështetësve.
"Më shumë informacion në kohë reale për ju. Jo vetëm për aktivitetin tonë në qendër, po edhe për aktivitetin e përfaqësuesve tanë në territorin e Shqipërisë.
Më shumë hapësirë për të qenë pjesë apo për t’u bërë pjesë e rrugëtimit tonë drejt fitores së 23 qershorit për një Rilindje Shqiptare." shkruan Rama ne Facebook. /albeu.com/

Shtuar më 27/02/2013, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori