Tragjike në Korçë, 12-vjeçari mbytet me ushqim
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës ku raportohet se njw fwmijw 12-vjeçar ka humbur jetwn.

Mwsohet se 12-vjeçari">12-vjeçari wshtw mbytur me ushqim. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 4 të qytetit juglindorë ku burime bëjnë me dije se 12-vjeçari">12-vjeçari është paraqitur me urgjencë drejt spitalit.

Por pavarësisht ndihmës mjekësore ai nuk ka mundur të mbijetojë dhe momentalisht trupi i tij ndodhet në morgun e spitalit për veprime të mëtejshme.
Shtuar më 01/04/2019, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori