Tragjike, familjarët gjejnë të vdekur djalin 29-vjeç
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë.

Një 29-vjeçar është mbytur në një rezervuar në fshatin Krajen në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm dhe sipas policisë viktima është me iniciale B.L.

Njoftimi i policisë

Më datë 21. 08. 2018, rreth orës 06:30, në fshatin Krajen në Lezhë, në një rezervuar uji, afër baneses se tij, është gjetur i vdekur dhe pa shenja dhune, shtetasi B L., 29 vjeç.

Nga veprimet e kryera, dyshohet se vdekja ka ardhur nga mbytja në ujë.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Lezhë, për ngjarje aksidentale. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2018, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori