Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
TRAGJIKE/ Bie nga kati i tretë i hotelit një klient në Gjirokastër
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjirokastër.

Mësohet se një burrë është rrëzuar nga kati i tretë i një hoteli mëngjesin e sotëm në qytetin e Gjirokastrës.

Ngjarja ndodhi rreth orës 09:20, në një hotel në zonën muzeale të këtij qyteti.

60 – vjeçari me iniciale F.M, banues në Berat mësohet se ishte klient në këtë hotel. Ai është transportuar për në spitalin e Gjirokastrës, ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Mbeten të paqarta rrethanat në të cilat është rrëzuar 60 – vjeçari, megjithatë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, që po punojnë për zbardhjen e plotë të saj. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2017, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori