Tragji-komedi shqiptare! Kërkon principatë në Fier, princi i dënuar në SHBA me 20 vjet burg
Pëlqej
Ai e quan veten Jarl Alexandre de Basseville dhe kërkon të krijojë një Principarë në Libofshë.

Princi” i famshëm me origjinë nga Principatat e para të Shqipërisë, jeton për momentin në Libofshë të Fierit dhe ka një marrëdhënie treshe, tashmë publike.

Por jo vetëm kaq, “princi” që kërkon Principatë në Shqipëri është i dënuar me 20 vite burg për armë e drogë në SHBA.

Mbrëmjen e kaluar, Jarl Alexandre de Basseville ishte i ftuar në TV Klan te emisioni “Zonë e Lirë”, ku foli për projektin e tij për krijimin e Principatës së Libofshës.

Ai është kthyer në Shqipëri vetëm pak muaj më parë, ku bëri publike edhe lidhjen treshe me ish-missin e Shqipërisë Egla Harxhi dhe një femër tjetër.

Vlen për t’u theksuar se treshja po pret edhe një fëmijë, ndërkohë Egla Harxhi ka deklaruar se është shumë e lumtur për fëmijën dhe se ai/ajo do të ketë dy nëna e një baba.

Jarl Alexandre de Basseville nuk është i njohur vetëm në Shqipëri, pasi ai është fotografi fotot e para nudo të asaj që sot është zonja e parë e SHBA-ve, Melanie Trump. /albeu.com/


Shtuar më 19/11/2017, ora 09:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori