Tragjedia e Himarės, rikthehet nė atdhe Florie Peci
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas 5 muajsh kurimi nė Vjenė, njėra nga vajzat e aksidentuara rėndė nė tragjedinė e Himarės ėshtė kthyer nė atdhe nė gjendje tė mirė shėndetėsore. Florie Peci doli nga koma pas 40 ditėsh.

Pak ditė mė parė ka mbėrritur nė Shqipėri edhe vajza tjetėr e plagosur nė aksident Eriselda Gubere. Nė tragjedinė e Himarės humbėn jetėn 12 studente tė Universitetit “Aleksandėr Xhuvani” dhe u plagosėn dhjetra tė tijerė pasi autobusi me tė cilin po udhėtonin doli nga rruga dhe ra nė humnerė. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2012, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.