Tragjedi në Shkodër, fëmija 5-vjeçar mbytet në lumin Kir
Pëlqej
Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Shkodër.

Mësohet se një fëmijë 5-vjeçar është mbytur në ujërat e lumit Kir.

Trupi i tij është gjetur nga kalimtarët, të cilët e kanë dërguar me urgjencë në spital, por fëmija nuk ka mundur të mbijetojë.

Ende nuk dihet identiteti i tij dhe si ka rrjedhur ngjarja. /albeu.com/

Shtuar më 13/01/2018, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori