Tragjedi në Korçë, 40-vjeçari vdes mes dasmës
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. Një dasmor në një dasëm në Korçë ka ndërruar jetë gjatë dasmës.

Policia e Korçës raporton se viktima ishte rreth 40-vjeç, ndërsa nuk dihet lidhja që kishte me çiftin që martohej mbrëmë.

Atij iu dha ndihma e menjëhershme dhe u transportuaspitalin e qytetit, por nuk mundi të mbijetonte.

Sipas bluzave të bardha në spitalin e Korçës, shkak për vdekjen e tij është bërë një atak kardiak. /albeu.com/


Shtuar më 19/08/2017, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori