Tragjedi në familjen tiranase, e reja vret veten në kulmin e moshës
Pëlqej
Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një vajzë vetëm 20-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke pirë një sasi të madhe fostoksinë.

Ngjarja ka ndodhur pasditën e së martës dhe pavarësisht se familjarët e dërguan me urgjencë në spital, ajo nuk ia doli dot.


Sipas policisë, më datë 13.03.2018, në Kashar, në banesë, është vetëhelmuar me fostoksinë shtetësia A.K, vjeçe 20, e cila rreth orës 21.30, vdiq në spital.

Nuk dihen ende arsyet përse ka ndërmarrë këtë akt ekstrem e reja. /albeu.com/


Shtuar më 14/03/2018, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori