Tjetër tragjedi, makina përplas për vdekje dy shtetas
Pëlqej
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Malin e Robit.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në zonën e njohur si Mali i Robit.

Nga raportimet e para mësohet se një automjet ka dalë nga rruga duke përplasur me shpejtësi kalimtarët.

Sipas pasojë e këtij aksidenti të rëndë, dyshohet se kanë humbur jetën dy shtetas ndër dy të tjetër janë të plagosur.

Mësohet se mes të plagosurëve ka edhe fëmijë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton më shumë mbi rrethanat e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 08:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori