Tragjedi në Durrës! I riu gjendet i vrarë me armë zjarri në banesën e tij
Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Durrës.

Një shtetas është gjetur i vdekur pasi ka qëlluar veten e tij me armë zjarri duke gjetur vdekjen.

Njoftimi i policisë:

Më datë 26.11.2020, në orën 18:05, në lagjen nr.16, Durrës, është gjetur në banesë, dyshohet i vetvrarë me armë zjarri (pistoletë), shtetasi S. A., rreth 35 vjeç.

Nga kqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune ose dëmtime të tjera, përveç asaj të shkaktuar nga arma e zjarrit.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për dokumentimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 26/11/2020, ora 18:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori