Tragjedi në Durrës, 6-vjeçari humb jetën në rrethana misterioze
Fëmija ishte në një kopësht privat në Durrës në lagjen numër 4.

Ai është transportuar me urgjence ne poliklinikën e specialiteteve në Durrës dhe nga aty drejt urgjencës së pediatrisë.

Por pavarësisht ndërhyrjes, i mituri ka ndërruar jetë, ende në rrethana të paqarta.

Policia ka nisur hetimet për zbardhur shkakun e vdekjes se vogëlushit. /albeu.com/

Shtuar më 05/04/2018, ora 14:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori