Tragjedi e rëndë në Bulqizë, minatori 62 vjeçar humb jetën
Pëlqej
Duket se bota e errët e nëntokës i ka marrë jetën një minatori në Bulqizë.

62-vjeçari">62-vjeçari ka humbur jetën pasi u përfshi nga një masiv gurësh.

Ngjarja ka ndodhur në minierën e Bulqizës">Bulqizës, ndërsa 62-vjeçari">62-vjeçari E.K., nuk ka mundur dot t’i mbijetojë plagëve të rënda.

Lajmin e bën të ditur dhe faqja lokale "Welcome to Bulqiza", ndërkohë policia e Bulqizës">Bulqizës ka ngritur një grup hetimor për të zbardhur ngjarjen. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori