Tragjedi e rëndë, mbytet një i mitur në lumin Drini i Zi
Një tjetër ngjarje tragjike është shënuar sot në lumin Drini i Zi, ku një fëmijë është mbytur dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ambulanca dhe grupi hetimor janë nisur drejt vendngjarjes, ndërsa nuk dihet ende mosha dhe identiteti i fëmijës.

Kjo ngjarje vjen pak minuta pasi u raportua një 30-vjeçar i mbyturlumin Vjosë.
Shtuar më 31/07/2020, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori