Trafikuan 1.6 tonë drogë, shkatërrohet banda kriminale
Tre persona janë arrestuar sot nga policia e Vlorës me akuzën e trafikimit të drogës. Sipas policisë brenda një viti ata kanë trafikuar mbi 1.6 tonë lënde narkotike, kanabis sativa.


Në pranga kanë rënë Bexhet Aliaj, Dritan Kaçani dhe Shpëtim Shehu. Gjatë kontrollit pjesëtarëve të kësaj organizatë kriminale iu sekuestruan 10 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2013, ora 12:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori