Qindra makina bllokohen në aksin mbikalimi i Kamzëz-Zogu i Zi në Tiranë (FOTO LAJM)

Qindra makina janë bllokuar në këto momente në hyrje të Tiranës.

Pamjet e siguruara nga Albeu.com tregojnë se trafiku ka nisur që në hyrje të mbikalimit të Kamzës në drejtimin Durrës-Tiranë dhe vazhdon deri tek Zogu i Zi.

Nderkohë, Jeta Osh Qef raporton se qytetarët janë bllokuar aty për më shumë se gjysmë ore për shkak se pritet të kalojë eskorta e Kryeministrit Rama. /Albeu.com/
Shtuar më 03/03/2017, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori