Trafikoi 24-vjeçaren në Holandë për prostitucion, arrestohet 37-vjeçari nga Berati
Policia e Beratit bën me dije se ka vënë në pranga një 37-vjeçar të dyshuar për trafik të qënieve njerëzore drejt Hollandës.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se i arrestuari është Emiljano Stafa, 37 –vjeç, banues në Tiranë dhe akuzohet se ka trafikuar për qëllime prostuticioni në Hollandë një 24-vjeçare">24-vjeçare nga Berati.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Trafikimi i personave të rritur.” /albeu.com/

Shtuar më 16/02/2017, ora 11:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori