“Toyota Yaris, dy deputetë të PS të përfshirë”
Pëlqej
Akoma nuk është harruar cështja e Toytoa Yaris dhe mesa duket ka zhvillime të reja.

Në emisionin “Java” në RTSH analisti Lorenc Vangjeli dhe Preç Zogaj,kanë deklaruar gjatë hetimeve janë përfshirë dhe dy deputetë socialistë.

“Pritet që të ketë një kthesë për hetimin e Toyota Yaris, ka një zhvillim të ri që nuk është bërë i njohur për publikun. E reja është që dy deputetë të tjerë socialistë, janë përfshirë në këtë çështje, njëri prej tyre është jurist. Në këtë histori do të këtë histori përgjimesh.

Këta deputetë në këtë çështje janë shumë të dobishëm për Prokurorinë, pasi janë persona që kanë dijeni për çështjen: u shpreh analisti Lorenc Vangjeli.

Shtuar më 19/10/2018, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori