Totozani: Të garantohet vota e emigrantëve
Igli Totozani
Avokati i Popullit kërkoi sot garantimin e të drejtës së votës për emigrantët, e drejtë kjo sipas tij që do të jetë për ata shqiptarë që jetojnë dhe punojnë në vendet e Europës dhe në anën tjetër edhe për të huajt që jetojnë në Shqipëri.

Propozimi i Avokatit Totozani i hap udhë votimit të 7 mijë të huajve në vend. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2013, ora 18:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori