Totozani-Burgaj, bashkëpunim për të drejtat e njeriut
Policia e Shtetit dhe Avokati i Popullit do të intensifikojnë bashkëpunimin e tyre në funksion të mbrojtjes së të drejtavenjeriut. Krerët e dy institucioneve, Hysni Burgaj dhe Igli Totozani, gjatë një takimi kanë diskutuar mbi angazhimet e përbashkëta për hetimin e rasteve kur konstatohen shkelje të të drejtavenjeriut.

Totozani ka vlerësuar bashkëpunimin që Policia e Shtetit realizon me institucionet që mbrojnë të drejtat e njeriut dhe shoqërinë civile. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2012, ora 15:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori