Tufani shkatërron lokale dhe baraka në Vlorë. Banorët, pa energji elektrike (FOTO-VIDEO)
Gjatë natës, një stuhi e fortë ka përfshirë Zvërnecin, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Burime për "Panorama" tregojnë se lokalet dhe objektet afër bregut janë shkatërruar, çadrat kanë fluturuar tej dhe varkatbreg janë spostuar me të paktën 100 metër.

Dëshmitarët tregojnë se era ka qenë me një shpejtësi të paimagjinueshme dhe gjithçka ka ndodhur vetëm në pak sekonda. /albeu.com/

Tornado në Zvërnec?!

Shtuar më 22/10/2016, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori