Topi therret te shtunen dy lideret politike
Albeu.com
Presidenti i Republikës, Topi, vendosi që të thërrasë tryezën politike, ditën e shtunë më 13 shkurt 2010, në orën 11.00, në Selinë e Presidentit. Lajmi bëhet i ditur nga zyra për shtyp e presidencës ku theksohet se tryeza do të bëhet në vijim të takimeve të ...... sotme me Kreun e Delegacionit të Komisionit Evropian në Tiranë, Ambasadorin Helmut Lohan, me Ambasadorin e Mbretërisë së Spanjës, Manuel Montobio de Balanse, me Ambasadorin e SHBA-së në vendin tonë, Xhon Uithers II, si dhe pas kontakteve me Kryeministrin dhe Kryetarin e Partisë Demokratike, Sali Berisha dhe Kryetarin e Partisë Socialiste, Edi Rama
Shtuar më 08/02/2010, ora 22:52
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori