Topi takon ambasadorin e OSBE-se, Bosch
Albeu.com
Dy ditë para tryezës politike PS-PD për zgjidhjen e krizës politike, kreu i shtetit Bamir Topi priti sot në një takim ambasadorin e OSBE-së në vendin tonë Robert Bosch. Sipas njoftimit të Presidencës Ambasadori Bosh shprehu edhe ...... njëherë vlerësimin për rolin e Presidentit Topi duke e siguruar njëkohësisht atë për të gjithë gatishmërinë e OSBE-së për të ofruar përvojën dhe asistencën e saj në rifunksionimin e suksesshëm të demokracisë parlamentare shqiptare.
Shtuar më 11/02/2010, ora 20:24
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori