Topi takohet sot me kreret europiane ne Shqiperi
Albeu.com
Kreu i shtetit, Bamir Topi do të zhvillojë takime me ambasadorët europianë në Shqipëri. Topi do ketë takim me ambasadorin e Spanjës, vendi i cili mban Presidencën e radhës së BE-së, Manuel Montobbio dhe ambasadorin e KE-së, Helmut Lohan.Takimi është njoftuar se do të zhvillohet në orën 12:00 në Presidencë. Në qendër të diskutimeve pritet të jetë situata politike në vend e greva e urisë së opozitës.
Shtuar më 07/05/2010, ora 09:49
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori