Topi premton rezultate suprizė nė zgjedhjet e qershorit
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Partia “Fryma e Re Demokratike” ka zhvilluar sot njė takim me mbėstetės tė saj nė Laē. Nė fjalėn e tij para mbėshtetėsve, kreu i FRD-sė Bamir Topi ėshtė shprehur optimist pėr njė sukses tė kėsaj force politike nė zgjedhje ndėrsa ka shtuar se rezultatet e zgjedhjeve tė 23 qershorit do tė jenė surprizė pėr dy partitė e mėdha.

“Politika e sotme e ndan zhvillimin ekonomik nė qytetarė tė dorės sė parė dhe tė dorės sė dytė. Mė 23 qershor do tė ketė rezultate surprizė pėr partite e vjetra, por jo pėr qytetarėt e nėpėrkėmbur” theksoi Topi.

Kreu i FRD-sė ironizoi kryeministrin Berisha, duke theksuar se ai e ka humbur kontraktin me realitetin dhe jeton nė njė botė virtuale. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2013, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe

Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe