Topi nuk dekretoi ligjin e faljeve
Albeu.com
Presidenti Bamir Topi nuk dekreton ligjin e faljeve. Kreu i shtetit dekreton ligjin për trasportn rrugor, për krijimin dhe mënyrën e organizimit e të funksionimit të Agjencisë Shqiptare të ...... Zhvillimit të Investimeve, dhe për sektorin minerar në Republikën e Shqipërisë”.
Shtuar më 26/07/2010, ora 16:14
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori