Topi niset sot per nje vizite ne Kroaci
Albeu.com
Gjatë ditës së sotme, presidenti i Republikës, Bamir Topi do të udhëtojë drejt Kroacisë në një vizitë zyrtare. Gjatë qëndrimin në Zagreb, Topi do të jetë i pranishëm në ceremoninë e inaugurimit të ...... Presidentit të ri kroat, Ivo Josipoviç dhe gjithashtu do të ketë takime bilaterale me homologë të tij nga rajoni, me Komisionerin e Bashkimit Evropian për Zgjerimin dhe Politikën Rajonale, Shtefan Fyle, si dhe me Nënsekretarin e Shtetit amerikan, Xhejkob Lju.
Shtuar më 17/02/2010, ora 15:24
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori