Topi ngushellon familjen e mjekut popullor Arqile Boti
Albeu.com
Presidenti Topi i ka shprehur ngushëllimet familjes të mjekut popullor Arqile Boti i cili ndërroi jetë pas një sëmundjeje të gjatë e të pashërueshme. “Më lejoni që në këtë ditë tepër të trishtueshme, në këtë ...... humbje të madhe jo vetëm për ju, por për mbarë mjekësinë shqiptare, për mjekët, kolegët, pacientët dhe miqtë e panumërt, t’ju shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta e t’ju gjendem shpirtërisht pranë në këtë çast dhimbjeje të thellë për humbjen e njeriut tuaj të dashur, të shtrenjtë e të pazëvendësueshëm!” thekson presidenti Topi.
Shtuar më 13/07/2010, ora 15:25
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori