Topi i jep medaljen e mirėnjohjes "Cats college"
Pëlqej
Bamir Topi
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Presidenti i Republikės, Bamir Topi dekoroi tė mėrkurėn “CATS College” tė Kembrixhit me “Medaljen e Mirėnjohjes” me motivacionin “Pėr kontributin e dhėnė nė edukimin e nxėnėsve shqiptarė me kulturėn britanike e evropiane”.

Sipas zyrės sė shtypit pranė presidencės, Topi dorėzoi "Medaljen e Mirėnjohjes" nė njė ceremoni tė zhvilluar nė Universitetin e Kembrixhit, nė praninė e drejtuesve mė tė lartė dhe trupės pedagogjike tė kėtij institucioni tė rėndėsishėm akademik tė Mbretėrisė sė Bashkuar e njėkohėsisht nga mė tė shquarit nė botė.

Presidenti Topi vlerėsoi lart rezultatet e shkėlqyera tė arritura nga studentėt shqiptarė, tė cilėt i inkurajoi tė japin kontributin e tyre nė ndėrtimin e sė ardhmes evropiane tė Shqipėrisė. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2012, ora 19:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu