Topi dhe Oketa shpallin zyrtarisht partine e re
Partia e re e Bamir Topit "Fryma e Re Demokratike" do të deklarohet zyrtarisht të premten. Kreu i kësaj partie Gazmend Oketa do të bëjë deklarimin zyrtar nëpërmjet një konference për media duke paralajmëruar dhe hapjen e procesit të mbledhjes së firmave të domosdoshme për ta regjistruar këtë parti në Gjykatë. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2012, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori