Topi: Berishës mund t'i falim ndonjë copë tokë (VIDEO)
Thellohet përplasja mes Presidentit të Republikës dhe kreut të mazhorancës. Pas sulmeve dhe akuzave të ashpra të kohëve të fundit të kryeministrit Berisha në adresë të kreut te shtetit, Bamir Topi ka reaguar ashpër.

I ftuar në emisionin “A Show” te Adi Krastes, ne “Vizion Plus”, presidenti Topi jo vetëm sqaroi akuzat e fundit për pronat e familjes së tij, por jo pa ironi i ka përcjellë kryeministrit Berisha edhe disa leksione qytetarie.

Kreu i shtetit është ndalur edhe ne akuzat e kryeministri mbi bindjet politike ne familjen e zotit Topi. Lidhur me incidentin ne përvjetorin e Besëlidhjes se Lezhës, presidenti shfajësoi zyrën e protokollit, duke akuzuar Berishën si dirigjentin e situatës. /albeu.com/


Ndiqni deklaratat e Bamir Topit:


Shtuar më 14/03/2012, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori