Topalli rikthehet në PD? Zbulohet takimi surprizë me Yuri Kim
Jozefina Topalli prej kohësh është shkëputur nga politika në Shqipëri, pavarësisht se herë pas herë shpreh mendimin e saj mbi zhvillimet në Shqipëri.

Sot mësohet se ish-kryetarja e Kuvendit po zhvillon një takim surprizë me ambasadoren amerikane në Shqipëri Yuri Kim.

Mësohet se takimi mes ambasadores dhe Topallit u zhvillua në zonën e ish-Bllok dhe se për më shumë se 1 orë e 30 minuta kanë diskutuar për situatën brenda Partisë Demokratike. /albeu.com/

Shtuar më 23/07/2020, ora 19:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori