Topalli falënderon përkrahësit e PD-së
Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli përmes një statusi në Facebook ka felenderuar votuesit e saj. Udhëheqësja e listës së kandidatëve në qarkun e Shkodrës falenderon mbështetësit për përkushtimin dhe përgjegjshmërinë absolute me të cilën mbrojtët alternativën dhe votën.

“Falenderim dhe mirënjohje për çdo militant, anëtar, simpatizant e votues të Partisë Demokratike! Falenderim dhe mirënjohje për mundin, përkushtimin dhe përgjegjshmërinë absolute me të cilën mbrojtët alternativën dhe votën tonë. Me mirënjohje të pafund. Jozefina,” thuhet në postimin e Topallit.
Shtuar më 26/06/2013, ora 12:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori