E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
Topalli: Basha e la vendin pa opozitë, Rama më i fortë se kurrë
Pëlqej
Pavarësisht se Basha e la jashtë Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli nuk ka ndërmend të shkëputet nga politika e as nga Partia Demokratike.

Me anë të një postimi në Facebook, Topalli ironizoi marrëveshjen e 18 majit Rama-Basha.

Demokratja Topalli nuk harron të thumbojë as Bashën dhe strukturen e re të PD-së duke shtuar se vendi nuk ka më opozitë ndërkohë duke shtuar se Rama është bërë më i rrezikshmë.

“Ata janë të gjithë bashkë. Vendi është pa opozitë. Rama është bërë edhe me i rrezikshëm”, -citohet në mesazhin e Topallit. /albeu.com/


Shtuar më 20/09/2017, ora 13:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori