Tomë Gashi dhe Baba Mondi sëbashku në katedrale (FOTO LAJM)

Tomë Gashi dhe kryetari i Bektashinjëve Baba Mondi kanë marrë pjesë sot në shugurimin e Katedrales Nënë Tereza në Prishtinë.
Shtuar më 05/09/2017, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori