Tom Doshi kërcënon hapur Ramën në Kuvend: Prit radhën...
Pëlqej
Ndërkohë që Rama fliste në Kuvend për reformën në drejtësi ka ndërhyrë duke folur nga vendi deputeti Tom Doshi.

"Edhe ti do ta bash vettingun!", ka thënë Doshi ndërkohë Rama nuk ka reaguar aspak.

"Të fillojnë të hetohet që te shkollimi i fëmijëve, i kanë shkolluar të gjithë jashtë, ku janë të ardhurat e këtyre politikanëve, te vilat, makinat, jeta luksit që bëjnë dhe ta shohin se si dalin", -tha Doshi. /albeu.com/Shtuar më 19/04/2018, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori