Toka tundet sërish, ndihet një tjetër lëkundje në Shqipëri
Një tërmet me magnitudë 3.1 është ndjerë sot në jugperëndimLezhës.

Tërmeti është regjistruar rreth orës 15:45.

Tërmeti është regjistruar 49 km në veri-perëndim të Tiranës dhe 25 km në jugperëndimLezhës.
Shtuar më 17/02/2020, ora 17:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori