Toka nuk gjen qetësi, një tjetër lëkundje tërmeti zgjon Shqipërinë
Një tjetër tërmet është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në vendin tonë.

Lëkundja është ndjerë në orën 01:40 të mëngjesit dhe ishte me magnitudë 3.6 të shkallës rihter.

Epiqendra ishte në Bubq të Fushë-Krujës, ndërsa thellësi ishte 34 km.

Kujtojmë se këto pas lëkundje janë cilësuar si normale nga sizmiliogët, pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit.

Shtuar më 27/01/2020, ora 08:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori