Tmerrohet 18-vjeçarja, hajduti i merr me forcë lekët e bizhuteritë
Një grabitje ka ndodhur një ditë më parë në një dyqan tek rruga e Durrësit në Tiranë.

Policia bën me dije se një person akoma i paidentifikuar ka marrë me dhunë një sasi lekësh dhe disa bizhuteri.

Njoftimi:

Më datë 09.01.2018, në rrugën e “Durrësit“, një person i panjohur ka vjedhur me dhunë dyqanin butik në administrim të shtetasen K.B, vjeç 18, banues në Tiranë, ku kanë marrë disa bizhuteri dhe një shumë lekësh. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Neni 139 i Kodit Penal. /albeu.com/

Shtuar më 10/01/2018, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori