Tmerrohen banorët e Yzberishtit, zjarri përfshin fushën mes pallateve
Një zjarr i madh ka përhapur panik në Yzberisht ditën e sotme. Zjarri ka përfshirë një fushë mes pallateve, që njihet me emrin si “Fusha e Deliallisit”.

Menjëherë kanë ndërhyrë forcat e zjarrfikësve dhe kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit. /albeu.com/

Shtuar më 10/07/2017, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori