Tmerr në Tiranë, burrë e grua hipin mbi vinç e kërcënojnë se do të hidhen
Një çift nga Tirana kanë hipur majë të vinçit tek Pallati i Kulturës në Tiranë dhe kërcënojnë se do të hidhen.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se çifti Ferdinand Saraçi dhe Teuta Gjinollari kanë hipur që në orën 7:30 dhe nuk dihet ende se çfarë problemi kanë.

Policia ka rrethuar zonën dhe ka marrë në komisariat, rojen e kantierit, përgjegjës për hyrjen e dy personave aty. /albeu.com


Shtuar më 18/10/2017, ora 08:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori